• 8(0432)550441
  • Email biblioteka_vtei@ukr.net

Відділ бібліотечних електронно-інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Зав. відділом

   Снігур Галина Іванівна Тел. 55-04-41 (вн. 74-17)

Відділ бібліотечних електронно-інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення – структурний підрозділ бібліотеки, діяльність якого спрямована на впровадження й освоєння сучасних комп'ютерних технологій і використання загальнодоступних електронних інформаційно-бібліотечних ресурсів. Відділ технічно та організаційно забезпечує ведення електронно-інформаційних пошукових баз даних на всіх АРМ бібліотеки на основі програмного забезпечення «УФД/Бібліотека».

Відділ займається:
• технічною та програмною підтримкою електронного каталогу, локальної мережі, WEB-сайту, електронної пошти. 
• організацією роботи по створенню та експлуатації програмного забезпечення для автоматизації бібліотечно-бібліографічних процесів, автоматизованих робочих місць співробітників і користувачів бібліотеки.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ КНТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала: тел. 8(0432)550408,

ел. адреса: biblioteka_vtei@ukr.net

http://joomlarulit.com