• 8(0432)550441
  • Email biblioteka_vtei@ukr.net

Презентація книги Василя Шкляра «Чорне сонце»

16 грудня 2015 року працівники бібліотеки ВТЕІ КНТЕУ відвідали презентацію книги Василя Шкляра «Чорне сонце», яку організували Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з Цивільним корпусом «АЗОВ».

Книгу письменник присвятив бійцям добровольчого батальйону «АЗОВ». За його словами «Чорне сонце» - твір про російсько-українську війну очима бійців «АЗОВу», всі герої в ній справжні. Тривалий час Василь Шкляр перебував на передовій разом з бійцями і на власні очі бачив їх життя та боротьбу. До видання увійшли твори «Чорне сонце», «Танець під чортову дудку», «Крук – птаха нетутешня», «Останній шанс Захара Скоробагатька», «Високі гори у Ялті», «Цілком таємні історії». «Кажуть, герої не вмирають, але я б хотів, щоб вони замість того, щоб бути героями, жили. Тут, на землі, вони потрібніші, ніж на небі. Тут є багато такого, чого без них не зробить ніхто», - говорить Василь Шкляр.

 

Книгу «Чорне сонце» Василя Шкляра можна взяти на абонементі бібліотеки (4-й корп., 6-й пов.)

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ КНТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka_vtei@ukr.net

                  biblioteka@vtei.com.ua

Please publish modules in offcanvas position.