• 8(0432)550441
  • Email biblioteka_vtei@ukr.net

До уваги науковців інституту!

ScienceDirect – повнотекстової бази даних видавництва Elsevier.

Міністерство освіти і науки України надало Вінницькому торговельно-економічному інституту  КНТЕУ доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

ScienceDirect – це ще один корисний сервіс, що допомагає науковцям вдосконалювати матеріали та просувати їх у міжнародному онлайн-просторі. Пропонуємо науковцям ознайомитися з можливостями цієї платформи і успішно використовувати їх для свого кар'єрного розвитку.  

Портал ScienceDirect, розроблений спеціально для українських установ, пропонує навчальні відео, відповіді на поширені запитання та інші матеріали, які допоможуть дослідникам отримати знання, а також списки заголовків, рекламні матеріали та довідники по звітах з використання для підтримки потреб бібліотекарів.

ScienceDirect – це величезна колекція публікацій з різних наук: фізичні науки та техніка, науки про життя, науки про здоров'я, суспільні та гуманітарні науки. До бази даних входить 16 млн – публікацій, 39 000 – книг, 2500 – журналів. Цей сервіс знаходиться у постійному доступі, можна користуватися ним у будь-який час.

Щоб  максимально використати доступ до ScienceDirect запрошуємо прослухати  вебінари.

Протягом 2021 року Elsevier буде проводити віртуальні тренінги - в режимі реального часу з доступом до записів - щоб допомогти навчитися інтегрувати ScienceDirect у свій робочий дослідницький процес та з широкого кола інших тем:

 

  • Поради щодо ефективного та продуктивного використання ScienceDirect
  • Як опублікувати книгу з Elsevier
  • Літня академія ScienceDirect

 

Ви можете дізнатись більше про заходи, розроблені спеціально для України, включно з тренінгами, семінарами та конференціями, з розділу порталу Events & Training (Події та тренінги).

 

https://elsevier.zoom.us/j/98206650761?pwd=cnY3SzNwOWhWMEpIeVVRRmVGSHZLdz09

 

Будьте в курсі нового змісту, вдосконалень, навчальних заходів та іншого, приєднуючись до  інтернет-спільноти Elsevier Ukraine у Facebook. Через  сторінку у Facebook діліться своїми коментарями та питаннями.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ КНТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka_vtei@ukr.net

                  biblioteka@vtei.com.ua

Please publish modules in offcanvas position.