Warning: include(../menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/vtei/studentu/dov_stypendiya.php on line 45 Warning: include(): Failed opening '../menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib64/php/:/usr/share/pear/:/usr/share/php/') in /home/vtei/studentu/dov_stypendiya.php on line 45

ХТО ОТРИМУЄ СТИПЕНДІЮ?

Стипендія нараховується щомісячно. Наказ про нарахування стипендії студентам інституту видається один раз на триместр.

Що стосується студентів I курсу, то стипендію у 1-му триместрі одержують всі студенти, що навчаються за рахунок держзамовлення. Призначення стипендії в наступних триместрах залежить тільки від вашої успішності в навчанні.

 

Як обраховується стипендія?

Обрахування стипендії студентам здійснюється шляхом виведення середнього балу успішності за підсумковими видами контролю, таких як: іспити, заліки, заліки із захисту курсових робіт та практики. Розмір стипендії встановлюється рішенням Уряду.

За особливі успіхи у навчанні, участь у громадській, спортивній та науковій діяльності студентам інституту, за поданням стипендіальної комісії, вчених рад факультетів, можуть призначатися персональні стипендії: стипендія Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, голови Вінницької міської державної адміністрації тощо.

Звертаємо увагу, що при призначенні стипендії деякі категорії студентів мають право на пільги, а саме: сироти; інваліди; особи з малозабезпечених сімей та які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, які постійно проживають у гірській місцевості та які мають дітей.

Для отримання пільгових стипендій просимо не зволікати з поданням відповідних документів до деканату та відділу кадрів.

Студенти, як і всі співробітники інституту, отримують гроші з використанням електронних карток.

Для відкриття студентського карткового рахунку та його обслуговування необхідно здати в бухгалтерію: ксерокопії 3-х сторінок паспорту, завірених особистим підписом та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду теж завіреної особистим підписом.